Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa HizmetlerimizMobil Uygulama Geliştirme
Mobil Uygulama Geliştirme - Mobil Uygulama, akla gelebilecek her türde, her yaşa hitap edebilecek, kullanıcılar için tasarlanmış genellikle telefon ve tablet uyumlu yazılımlardır.

Mobil Uygulama, akla gelebilecek her türde, her yaşa hitap edebilecek, kullanıcılar için tasarlanmış genellikle telefon ve tablet uyumlu yazılımlardır.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

IOS ve ANDROID gibi işletim sistemleri üzerinde yazılan ve geliştirilen mobil uygulamalar App Store ve Google Play Store'da ücretli ve ücretsiz olarak sunulur. Oyun, müzik, kitap, sistem uygulamaları ve benzer bir çok mobil uygulamalar piyasaya sürüldükten sonra sorunların giderilmesi, yeniliklerin eklenmesi gibi amaçlar doğrultusunda yazılımcılar ve geliştiriciler tarafından güncellemeler meydana gelir. Yeni bir mobil uygulama oluştururken veya var olan mobil uygulamayı geliştirirken, uygulamanın hangi yaşa hitap etmesi amacıyla yapıldığı göz önünde bulundurularak buna uygun bir yazılım meydana getirilmeli, eğer uygulamada teknik hatalar ya da olmaması gereken unsurlar var ise bunları kaldırmalıyız. Ayrıca geliştirdiğimiz mobil uygulama bir çok telefona uyumlu olmakla beraber teknik açıdan çalışır durumda iken kasmamalı ve telefon RAM'ini fazla kullanmamalıdır. Mobil uygulama içerisinde kullanıcıyı çok fazla rahatsız edecek reklam vb. engeller konulmamalıdır. Her ne kadar getirisi olsa da mobil uygulamanın kullanıcı sayısını ve bununla beraber popülerliğini de engeller.